| Wymiary pasa szlifierskiego | 75x2250 mm |
| Prędkość pasa szlifierskiego | 30 m/sek |
| Obróbka rur w zakresie | 17 - 70mm Φ |
| Kąt obróbki rur | 0 - 60° |
| Zasilanie | 3x400/440V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 3,0 kW (4,1 HP) |
| Prędkość obrotowa silnika | 2800/3300 obr/min |
| Wymiary szlifierki | 1350 x 570 x 1020 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wymiary stołu szlifierskiego | 75 x 605 mm |
| Odprowadzanie pyłów | Dostępne w wersji 75 RBX |
| Waga szlifierki | 116 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |

























