Maszyny

Wybierz kategorię

Zaginarki segmentowe, giętarki do blachy, krawędziarki

Jeżeli szukasz solidnej europejskiej zaginarki do gięcia metalu ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Giętarki do blachy, krawędziarki i zaginarki segmentowe

 

 

Oferta duńskiego producenta maszyn przemysłowych i warsztatowych – firmy Scantool Group, którego jesteśmy polskim przedstawicielem, jest bardzo szeroka i gwarantuję odpowiedni wybór giętarki do blachy, tak aby maszyna jak najlepiej sprostała codziennym wymaganiom produkcyjnym. Duńskie zaginarki do blachy to maszyny z najwyższej półki jakościowej, nie żadne chińskie maszynki które przestają działać w kluczowych momentach produkcyjnych. Duński producent maszyn – firma Scantool, jest renomowanym dostawcą niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń.

 

Firma Scantool Group, pod jedną ze swoich marek – HM Machinery posiada w ofercie zarówno manualna zaginarka do blachy, zaginarkia krawędziowa, giętarka pneumatyczna, hydrauliczna giętarka do blachy oraz giętarka zmotoryzowana do ciężkich cykli produkcyjnych.

 

 

Jaką zaginarkę do blachy wybrać ? Manualną, pneumatyczną, hydrauliczną ? A może 2 w 1 ?

Dla zainteresowanych szukających manualna zaginarka do blachy, operowaną ręcznie lub nożnie posiadamy serie urządzeń Scantool SCA, SCB oraz SCST, oraz serie urządzeń HM Machinery w których zakres roboczy gięcia wynosi od 650 do 2020 mm.

 

Jeżeli proces gięcia w firmie produkcyjnej lub warsztacie ma miejsce codziennie, a praca tylko i wyłącznie manualna staję się utrudnieniem, oferujemy zaginarki do blachy serii HM-HS ERGO wspomagane siłownikiem pneumatycznym. Giętarki pneumatyczne serii HM-HS to jedyne w swoim rodzaju urządzenia, które chronione są patentem. Maszyny te wspomagają proces gięcia dla arkuszy blachy w zakresie od 1020 do 2020 mm. W momencie kiedy zakup dużej i drogiej hydraulicznej zaginarki nie jest uzasadniony, giętarka ze wspomaganiem pneumatycznym jest najlepszym rozwiązaniem. Operator zostaję odciążony a praca przebiega w przewidywalny i powtarzalny sposób.

 

Dla najcięższych i najbardziej wymagających procesów zaginania i gięcia blachy oferujemy serię hydrauliczne krawędziarki HBM. Urządzenia te umożliwiają zaginanie blachy od szerokości roboczej 1550 mm do nawet 4010 mm i grubości do 8.0 mm

 

Wszystkie maszyny w naszej ofercie zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. 

 

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu