Maszyny

Wybierz kategorię

Zaginarki segmentowe, giętarki do blachy, krawędziarki

Jeżeli szukasz solidnej europejskiej zaginarki do gięcia metalu ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Giętarki do blachy, krawędziarki i zaginarki segmentowe

 

 

Oferta duńskiego producenta maszyn przemysłowych i warsztatowych – firmy Scantool Group, którego jesteśmy polskim przedstawicielem, jest bardzo szeroka i gwarantuję odpowiedni wybór giętarka do blachy, tak aby maszyna jak najlepiej sprostała codziennym wymaganiom produkcyjnym. Duńskie zaginarki do blach to maszyny z najwyższej półki jakościowej, nie żadne chińskie maszynki, które przestają działać w kluczowych momentach produkcyjnych. Duński producent maszyn – firma Scantool, jest renomowanym dostawcą niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń.

 

Gwarantem niezawodności i wytrzymałości zaginarki do blach przez cały okres eksploatacji jest ich wykonanie z najwyższej klasy materiałów. Zaginarki do blach, giętarki do blach, krawędziarki do blach cechuje wyjątkowa precyzja i dokładność. Gięcie kanałów i profili to jedna z najważniejszych funkcji prezentowanego sprzętu. Doskonała jakość to pewność, że wykonywane przy ich użyciu prace zostaną zrealizowane w sposób szybki, sprawny, a przede wszystkim bezpieczny. Funkcjonalne, praktyczne i łatwe w obsłudze. Takie są właśnie krawędziarki do blach oferowane przez Grupę Scantool.

 

Firma Scantool Group, pod jedną ze swoich marek – HM Machinery posiada w ofercie zarówno manualna zaginarka do blachy, zaginarka krawędziowa, giętarka pneumatycznagiętarka do blachy hydrauliczna oraz giętarka zmotoryzowana do ciężkich cykli produkcyjnych.

 

Zaginarka hydrauliczna, giętarka do blachy hydrauliczna marki HM Machinery posiada w pełni hartowaną konstrukcję, co gwarantuje solidną i dokładną usługę. Wartym uwagi jest również prosty design giętarka do blachy hydrauliczna, zaginarka hydrauliczna oraz mechanizm zaciskający blachę, który odpowiada za bezpieczeństwo wykonywanej czynności. Ponadto kontrola nad dociskiem hydraulicznym zapewnia uniknięcie uszkodzenia miękkich powierzchni materiału. Giętarki do blach, krawędziarki do blach, zaginarki do blach HM Machinery wyposażone są w wiele wspaniałych funkcji zapewniających maksymalną elastyczność składania materiałów. Modele HM Machinery wykonują czynność gięcia na całej szerokości materiału z dużą precyzją również podczas obsługi dużych arkuszy. Dokładność gięcia jest tu kluczowa, szczególnie przy produkcji paneli G, co przekłada się na jakość i idealne dopasowanie każdego z elementów w późniejszych etapach produkcji.

 

W manualna zaginarka do blachy funkcja zaciskania blachy obsługiwana jest stopą, dzięki czemu obie ręce mogą odpowiadać za regulację położenia obrabianego elementu. Dzięki takiemu rozwiązaniu proces gięcia blachy może być wykonywany szybko i bezpiecznie. Zaletą manualna zaginarka do blachy jest bardzo sztywna i stabilna konstrukcja umożliwiająca uzyskanie wysokiej jakości gięcia. Dodatkowo manualna zaginarka do blachy posiada szczeliny do składania profili z uformowanymi bokami.

 

Ręczna zaginarka do blachy, giętarka do profili ręczna to lekka i łatwa w obsłudze maszyna przystosowana głównie do zaginania cienkich blach. Na wyposażeniu ręczna zaginarka do blachy, giętarka do profili ręczna znajduje się listwa dociskowa. Występuje również możliwość demontażu ramy nośnej, co sprzyja łatwemu transportowi. W ramach opcji dodatkowej ręczna zaginarka do blachy, giętarka do profili ręczna można doposażyć w specjalny zestaw do montażu na stole.

 

 

Jaką zaginarkę do blachy wybrać ? Manualną, pneumatyczną, hydrauliczną ? A może 2 w 1 ?

Dla zainteresowanych, szukających manualna zaginarka do blachy, operowaną ręcznie lub nożnie posiadamy serie urządzeń Scantool SCA, SCB oraz SCST, oraz serie urządzeń HM Machinery, w których zakres roboczy gięcia wynosi od 650 do 2020 mm.

 

Jeżeli proces gięcia w firmie produkcyjnej lub warsztacie ma miejsce codziennie, a praca tylko i wyłącznie manualna staję się utrudnieniem, oferujemy zaginarki do blachy serii HM-HS ERGO wspomagane siłownikiem pneumatycznym. Giętarki pneumatyczne, giętarka pneumatyczna serii HM-HS to jedyne w swoim rodzaju urządzenia, które chronione są patentem. Maszyny te wspomagają proces gięcia dla arkuszy blachy w zakresie od 1020 do 2020 mm. W momencie kiedy zakup dużej i drogiej hydraulicznej zaginarki nie jest uzasadniony, giętarka pneumatyczna jest najlepszym rozwiązaniem. Operator zostaję odciążony, a praca przebiega w przewidywalny i powtarzalny sposób.

 

Dla najcięższych i najbardziej wymagających procesów zaginania i gięcia blachy oferujemy serię zaginarka hydrauliczna HBM. Urządzenia te umożliwiają zaginanie blachy od szerokości roboczej 1550 mm do nawet 4010 mm i grubości do 8.0 mm

 

Wszystkie maszyny w naszej ofercie zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. 

 

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu