Maszyny

Wybierz kategorię

Polerki stacjonarne do metalu, urządzenia polerskie, polerki stołowe

Jeżeli szukasz maszyny do polerowania ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, napisz lub zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny i dopasowany do potrzeb Twojej firmy.
Zapytaj o ten produkt

Stacjonarna polerka przemysłowa do metalu

 

Jednym z procesów wykańczania powierzchni jest polerowanie z wykorzystaniem polerki do metalu. Polerowanie jest najtrudniejszą dziedziną obróbki metali, ponieważ wymaga bardzo dużego doświadczenia i znajomości jednakowo materiałów, środków polerskich oraz technik polerowania.

 

Maszyna do polerowania KEF MOTOR

Wśród elektronarzędzia przemysłowe znajdują się między innymi maszyny do polerowania na tarczach polerskich marki KEF, która wchodzi w skład duńskiej Grupy Scantool. Elektronarzędzia przemysłowe przeznaczone są do stosowania w zakładach, gdzie wykończenie powierzchni produkowanych detali — technologia polerowania ma kluczowe znaczenie. Polerki do metalu, polerki przemysłowe, maszyny polerskie KEF sprawdzają się w najbardziej rygorystycznych branżach takich jak na przykład przemysł medyczny. Solidna konstrukcja obudowy nie przenosi temperatury na obudowę silnika ani drgań, dzięki czemu zachowana jest precyzja pracy.


Dzięki solidnej żeliwnej konstrukcji oraz mocnemu silnikowi, urządzenie do polerowania, polerki KEF Motor POD 5, POD 8 i POD 10 to idealne maszyny do polerowania dla wszystkich tych, którzy szukają mocnej niezawodnej polerki. Maszyna polerska poradzi sobie bezproblemowo z ciężkimi 3-zmianowymi pracami polerskimi, jednocześnie emitując niskie poziomy hałasu mechanicznego i elektrycznego. 

 

Wały trzpieniowe umieszczone są precyzyjnie w bardzo dobrze osłoniętych, pyłoszczelnych łożyskach kulowych. Polerka, maszyna do polerowania KEF Motor POD 5, POD 8 i POD 10, standardowo wyposażona jest w dwie osłony zapewniające bezpieczeństwo technologia polerowania. Najlepsza polerka do metalu, urządzenie do polerowania metalu skonfigurowane jest do podłączenia układu wydechowego, lub podłączenia pod centralny system filtracji, odciągania pyłów szlifierskich i polerskich.

 

Mocny bezawaryjny silnik KEF - 5 lat gwarancji !


Silnik urządzenia do polerowania został w pełni zbudowany i uzwojony w duńskiej fabryce producenta - Scantool Group, w miejscowości Brovst w Północnej Jutlandii, dzięki czemu dajemy gwarancję wysokiej jakości silnika, który może pracować w sposób ciągły (24 h/dobę - 7 dni w tygodniu), bez potrzeby przestoju w celu chłodzenia. Silnik jest szczelnie zamknięty w mocnej żeliwnej konstrukcji, która chroni go przed uderzeniami zewnętrznymi. Jeżeli elektronarzędzia przemysłowe używane są zgodnie z załączoną instrukcją, gwarantujemy bardzo długą żywotność, poświadczoną 5-letnią gwarancją na silniki. 

 

KEF MOTOR - zbudowane na podstawie 100-letniego doświadczenia w produkcji maszyn


KEF Motor produkuję najlepsze polerki do metalu, maszyny do polerowania od ponad 100 lat i znany jest w branży z niezawodność, moc i jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji swoich urządzeń. Wszystkie maszyny do technologia polerowania duńskiego producenta spełniają wymogi bezpieczeństwa zgodne z oznakowaniem CE, dlatego wyposażone są w oddzielny system do zatrzymania awaryjnego.

 

Przykład polerki przemysłowej i warsztatowej

Polerka stołowa KEF Motor Model POD 10 to najlepsze urządzenie na rynku, ze względu na dużą możliwość konfiguracji systemu. Bezawaryjne urządzenie zapewniające komfortową pracę, możliwe jest dzięki mocnemu silnikowi, na który producent udziela 5-letnią gwarancję.

 

Najlepsze polerki do metalu, polerka stołowa, urządzenia do polerowania marki KEF mogą być dostarczone w różnych wymiarach wrzecion, tak aby sprostały bezpieczeństwu i warunkom pracy w każdym zakładzie produkcyjnym.

 

Producent posiada w ofercie polerka z falownikiem, polerka z odciągiem, polerka na podeście.

 

Jeżeli szukasz polerki do metalu, polerka stołowa w bardzo atrakcyjnej cenie, która będzie Ci służyła przez wiele lat, to oczywistym wyborem są polerki przemysłowe i warsztatowe KEF.

 

Oferujemy najmocniejsze w branży przemysłowe polerki do metalu niemieckiej firmy IMM Maschinenbau

Polerka przemysłowa do metalu niemieckiej firmy IMM Maschinenbau GmgH (dawne METABO / IBS GmbH) to najmocniejsze urządzenia w branży. Niezawodne maszyny polerskie, urządzenie polerskie do metalu IMM model 72711 wyposażone może być w silnik o mocy do 7,5 kW. Jednowrzecionowa konstrukcja z płynną regulacją kontroli prędkości obrotów silnika sprosta najcięższym i najbardziej wymagającym procesom.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu