Maszyny

Wybierz kategorię

Wiertarki magnetyczne, magnesówki

Wiertarki magnetyczne, magnesówki firmy Scantool to bardzo wydajne, bezpieczne i poręczne urządzenia umożliwiające wiercenie w powierzchniach poziomych, skośnych i pionowych. Wszystkie maszyny produktowane są z myślą o bezpieczeństwie pracy i możliwie jak największym wyciszeniu procesu wiercenia. Połączenie dużej mocy silnika z bardzo dużą mocą elektromagnesu oraz małą wagą, sprawiają że wiertarki Scantool należą do najmocniejszych i najlżejszych na rynku.

 

Wiertarki ze stopą elektromagnetyczną do wiercenia w poziomie i pionie, dostarczane są w kompaktowej i przenośnej walizce, dzięki czemu transport maszyny jest ułatwiony. Wiertarki magnetyczne Scantool posiadają wbudowany system chłodzenia rdzenia wiertła.

 

Wiertarki i gwinciarki magnetyczne Scantool wyposażone są w chłodzenie cieczą. Odpowiednie chłodzenie przy procesie wiercenia jest bardzo istotnym czynnikiem, który może wpłynąć na dłuższą eksploatację urządzenia. Właściwy dobór środków chłodzących wydłuży żywotność wiertarki i wierteł. 

 

Wyciszenie procesu wiercenia oraz konstrukcja z demontowaną osłoną pozwala na bezpieczną i przyjemną pracę zarówno dla operatora jak i osób postronnych, znajdujących się w pobliżu. 

 

Urządzenia Scantool posiadają bardzo długą historię na rynku europejskim. Marka Scantool to sprawdzone rozwiązania i jakość maszyn poparta gwarancją producenta.

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu