Maszyny

Wybierz kategorię

Przecinarki, piły taśmowe do cięcia metalu

Jeżeli szukasz solidnej duńskiej przecinarki taśmowe do metalu ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze maszyna do cięcia metalu dopasowanej do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Piły taśmowe i przecinarki do metalu

 

Jeżeli szukasz niezawodnego urządzenia do cięcia metalu, przecinarka taśmowa do metalu, piła do metalu, maszyna do cięcia metalu dla celów warsztatowych lub przemysłowych, to dobrze trafiłeś, ponieważ oferta maszyn Scantool jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Jakość i gwarancja bezawaryjnej pracy poparta jest czterdziestoletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń do obróbki metali. Duńska marka Scantool to najlepszy wybór.

 

Proces cięcia metali, zarówno w warunkach warsztatowych jak i przemysłowych, może być problematyczny i sprawiać kłopoty. Ze względu na bardzo dużą wytrzymałość metali manualne cięcie profili i rur zostało wyparte przez zastosowanie przecinarki taśmowe do metalu. Maszyna do cięcia metalu może być obsługiwana manualnie, półautomatycznie lub może być w pełni zautomatyzowana. Ostateczny wybór odpowiedniego systemu zależy od oczekiwanej wydajności i rodzaju materiału, z którym się pracuję.

 

Piły taśmowe do metalu firmy Scantool

W ofercie maszyn Scantool znajdują się piły taśmowe do metalu, przecinarka taśmowa do metalu począwszy od małych urządzeń z przeznaczeniem hobbystycznym i warsztatowym, do zautomatyzowanych masywnych przecinarek wyposażonych w chłodzenie cieczą z przeznaczeniem przemysłowym. Piły taśmowe do metalu mogą być wyposażone w system automatycznego wyłączania po zakończeniu cięcia oraz płynną bezstopniową regulacją prędkości cięcia. Firma Scantool to renomowany producent maszyn warsztatowych i przemysłowych dedykowanych dla branży obróbki metali. Od 1980 roku produkuje maszyny do cięcia metalu pod ścisłą kontrolą jakości, na którą producent udziela gwarancji.

 

Przecinarki taśmowe do metalu firmy Scantool

Przecinarki taśmowe marki Scantool to sprawdzone maszyny, których wykorzystanie sprawdzi się w każdej firmie obrabiającej metale lub produkującej detale wymagające dokładnej i powtarzalnej obróbki. Piły taśmowe do metalu, przecinarki taśmowe Scantool charakteryzują się niezawodnością, którą zapewnia duńska jakość i precyzja. Wszystkie maszyny do cięcia metalu dostarczane są jako gotowe do podłączenia i rozpoczęcia pracy. W przeciwieństwie do niektórych firm producent Scantool udostępnia instrukcję obsługi, specyfikację techniczną, a także zapewnia dostęp do wszystkich części zamiennych.

 

Półautomatyczna piła taśmowa do metalu, przecinarka taśmowa do metalu Scantool gwarantuję zadowolenie z pracy i poprawę jakości cięcia. Precyzją cięcia i powtarzalność procesu oraz prosta obsługa maszyn powoduję, iż duńskie maszyny do cięcia metalu Scantool to najlepsze i najbardziej opłacalne urządzenia na wiele lat ciężkiej pracy.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu