| Wymiary pasa szlifierskiego | 75 x 2000 mm |
| Wymiary koła kontaktowego | 250 × 75 × 32 mm Φ |
| Zasilanie | 3 × 400/440V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 2,2 kW (3,0 HP) |
| Obroty silnika | 2800/3300 obr/min |
| Liczba prędkości wrzeciona | 1 |
| Wymiary szlifierki w wersji stołowej | 1150 × 550 × 1200 mm (dł. × szer. × wys.) |
| Wersja stołowa | TAK |
| Odciąg pyłu szlifierskiego | Dostępny jako opcja dodatkowa |
| Waga | 120 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |

























