Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierki taśmowe

Jeżeli szukasz solidnej przemysłowej szlifierki taśmowej ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Szlifierki taśmowe, szlifierki do metalu

 

Szlifowanie na pasach ściernych, z wykorzystaniem szlifierki taśmowe, szlifierka taśmowa, szlifierka na pas bezkońcowy, tak jak i wiele innych współczesnych technologii obróbki metali wywodzi się z USA. Na terenie Niemiec ta nowa metoda obróbki powierzchni zaczęła zdobywać uznanie w latach dwudziestych XX wieku, początkowo w przemyśle drzewnym. Wraz z ciągłym udoskonalaniem technologii produkcji pasów ściernych, stopniowo rozwijano technologie obróbki powierzchni metali.

 

Z biegiem czasu szlifierki do metalu na pasach ściernych  (szlifierka na pas bezkońcowy) stały się niezastąpionych środkiem wielu procesów produkcyjnych. Szlifowanie na pasach ściernych z wykorzystaniem szlifierka taśmowa, szlifierka pasowa jest bardzo ekonomiczną i wydajną metodą obróbki gdy chodzi o takie procesy jak: gratowanie, fazowanie, załamywanie krawędzi i wiele innych prac wykonywanych zarówno w małych warsztatach jak i dużych firmach produkcyjnych. 

 

Dobór szlifierki taśmowej i odpowiedniego rodzaju pasa ściernego

Bardzo ważną rolę przy rozwiązywaniu problemów związanych ze szlifowaniem odgrywa właściwy dobór szlifierka pasowa i odpowiedniego rodzaju pasa ściernego. Szlifierki mogą być wielofunkcyjne jak na przykład szlifierka taśmowa z przystawką do szlifowania rur, szlifierka z odciągiem, szlifierka do aluminium, szlifierka tarczowa.

 

W ofercie naszej firmy znajdują się najmocniejsze niemieckie przemysłowe szlifierki IMM Maschinenbau (dawne METABO / IBS) do ciężkich cykli obróbczych, z przeznaczeniem do ciągłej obróbki 3-zmianowej. Jeżeli zaś szukasz przemysłowej szlifierki do ciągłej pracy, ale najbardziej zależy Ci na komforcie operatorów, ze względu na cichą pracę i niskie wibracje - Twoim wyborem powinien być włoskie przemysłowe szlifierki taśmowe ARCOS.

 

Równocześnie oferujemy niezawodne 5-letnią gwarancją na silniki oraz 2-letnią gwarancją na urządzenie przemysłowe szlifierki KEF MOTOR, oraz przemysłowe szlifierki taśmowe Scantool. Duński producent najwyższej jakości maszyn do obróbki metalu firma Scantool Group, w której skład wchodzi m.in. marka KEF to synonim jakości i funkcjonalności. Duński producent, pod marką KEF MOTOR dostarcza, również dwuwrzecionowe szlifierki z ramieniem napinającym do pracy dla 2 operatorów.

 

Kolejnym obszarem zastosowań maszyny do szlifowania i polerowania o coraz bardziej znaczącym znaczeniu jest obróbka wykończeniowa powierzchni. Również i w tym zakresie za pomocą odpowiednio dobranego urządzenia z zakresu oferty naszej firmy, i właściwego zestawu narzędzi można osiągnąć znakomite rezultaty. 

 

Europejska produkcja, jakość i pewność satysfakcji z inwestycji w najlepsze urządzenia w branży

Zachęcamy do  inwestycji w europejskiej produkcji, niezawodne maszyny do procesów szlifowania i polerowania. Szlifierki i polerki produkcji duńskiej (Scantool, KEF MOTOR) oraz urządzenia produkcji niemieckiej (IMM Maschinenbau) charakteryzują się solidnym wykonaniem i niezawodnością. Dzięki solidnej budowie oraz zastosowaniu wału (wrzeciona) o grubości 55 mm szlifierki taśmowe ARCOS cechują się najcichszą pracą i najniższym parametrem przenoszenia wibracji na operatora. Najlepszą opinią o maszynach, zarówno tych stricte przemysłowych, jak i z przeznaczeniem warsztatowym, nie jest cena, tylko opinia innych użytkowników. Jeżeli znasz użytkownika maszyn Scantool, ARCOS lub IMM, to już wiesz, że są to maszyny niezawodne i godne polecenia. Jeśli zaś szukasz referencji, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością je dostarczymy.

 

Jeżeli planujemy zakup urządzenia, które ostatecznie ma na siebie zarabiać, to zawsze warto rozważyć taką opcję, która odejmie nam jedno zmartwienie, a mianowicie - czy wszystko zawsze będzie działać ? Tylko w przypadku renomowanych europejskich urządzeń można mieć taką pewność. Gwarantujemy zadowolenie i bezawaryjne funkcjonowanie naszych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do zakupów europejskich maszyn do obróbki powierzchniowej. 

 

Oprócz wydajności bardzo ważne jest bezpieczeństwo i kultura pracy

W związku z trendem na uwrażliwienie się naszego społeczeństwa zwracamy dziś uwagę nie tylko na wydajność i ekonomiczność maszyna do szlifowania, ale również na bezpieczeństwo i komfort pracy. Firma L.M. Zalewski bardzo wcześnie rozpoznała tę tendencję i starała się pod każdym względem jej podporządkować, oferując nowoczesne technologie i maszyny do obróbki powierzchniowej. Jednym z bardzo praktycznych przykładów wydajnego i bezpiecznego w użytkowaniu urządzenia, jest maszyna do szlifowania rur - szlifierka taśmowa do rur, szlifierka do rur - Scantool CGXktóra pozwala na standardowe użytkowanie szlifierki oraz szlifowanie i polerowanie obwiedniowe rur do 120 mm średnicy

 

Wszystkie maszyny szlifierskie, maszyna do szlifowania (szlifierka na pas bezkońcowy, szlifierka na pas ścierny) w naszej ofercie mają możliwość podłączenia ich pod scentralizowane systemy odsysające. Przy zastosowaniach indywidualnych te same urządzenia mogą być oczywiście wyposażone w samodzielne wysokowydajne urządzenia odpylające

 

Wszystkie maszyny w naszej ofercie, w tym maszyny do szlifowania, zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Nasze urządzenia (szlifierki taśmoweszlifierki do odlewów aluminiowych, szlifowanie odlewów) cieszą się bardzo dużą popularnością w firmach produkcyjnych, gdzie zachodzi konieczność zapewnienia najwyższej jakości i bezawaryjności maszyn.

 

Bezawaryjne szlifierki taśmowe zapewniają szybszy zwrot z inwestycji

Istotną kwestią, przy wyborze urządzenia szlifierskiego jest szlifierka taśmowa, szlifierka pasowa cena. Najważniejszym aspektem związanym z maszynami do wykorzystania przemysłowego jest ich bezawaryjna praca oraz możliwie jak najszybszy zwrot kosztów poniesionej inwestycji. Jest to bardzo ważne, ponieważ jedno i drugie jest ze sobą ściśle powiązane. Jeżeli decydujesz się na znane, renomowane maszyny sprawdzonych europejskich producentów, masz większą pewność, że aspekt bezawaryjnej pracy zostanie spełniony, a urządzenie będzie pracować bez zarzutu, co będzie gwarantować szybszy zwrot poniesionych kosztów. Decydując się na mniej znane i tańsze urządzenia, często reklamowane europejskimi logotypami, a tak naprawdę produkowane i skręcane w Chinach, nie możesz mieć gwarancji niezawodnego funkcjonowania.

 

Żadna firma nie chcę ponosić strat związanych z brakiem możliwości pracy, ze względu na awarię urządzenia. Najlepsze szlifierki taśmowe pochodzą od niemieckich, włoskich i duńskich producentów. Takimi producentami, którzy od dziesięcioleci dostarczają maszyny o najwyższej jakości, są firmy IMM Maschinenbau, ARCOS oraz Scantool Group.

 

Nasza firma oferuję tylko sprawdzone maszyny o ugruntowanej pozycji w branży. Wszyscy nasi klienci i odbiorcy urządzeń bardzo cenią sobie ich jakość i bezawaryjną pracę przez lata. 

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu