Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierki do bezkłowego i obwiedniowego szlifowania i polerowania rur

Jeżeli szukasz maszyny obróbki rur ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Obwiedniowe, bezkłowe szlifowanie i polerowanie rur

 

W wielu firmach oraz zakładach usługowych, w których występują procesy obróbki metali zachodzi konieczność obróbki rur. Usunięcie zgorzeliny, regeneracja powierzchni rury lub jej przygotowanie pod pokrycia lakiernicze i galwaniczne to procesy, które można wykonać za pomocną szlifierki taśmowe z opcją bezkłowego szlifowania powierzchni.  

 

Szlifierki do obróbki rur

Bezkłowa szlifierka do obróbki rur na mokro firmy Scantool model 757 CGC to urządzenie, które dzięki swojej charakterystyce jest bardzo uniwersalne. Szlifierka taśmowa wyposażona w pas bezkońcowy o wymiarach 75 x 2000mm rozbudowana jest o system chłodzenia pasa oraz dodatkowy silnik na przystawce, dzięki któremu możliwe jest szlifowanie i polerowanie rur na mokro. Urządzenie wykorzystuję zamknięty obieg chłodziwa, dzięki czemu płyn wykorzystywany jest wielokrotnie.

 

Szlifierka i polerka do bezkłowego szlifowania rur Scantool model 150 CGW to system dedykowany dla przedsiębiorstw, w których obróbka rur ma miejsce na co dzień. Możliwość połączenia kilku urządzeń ze sobą pozwala na automatyzację procesu obróbki rur do 25kg.

 

Systemy do obróbki rur duńskiej firmy Scantool, to urządzenie przede wszystkim atrakcyjne cenowo i gwarantujące jakość i bezawaryjność pracy. Jeżeli szukasz maszyny (polerka do rur), która jednocześnie umożliwi szlifowanie i polerowanie rur, skontaktuj się z nami a pomożemy dobrać urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu