Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierki do bezkłowego i obwiedniowego szlifowania i polerowania rur

Jeżeli szukasz maszyny obróbki rur ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Obwiedniowe, bezkłowe szlifowanie i polerowanie rur

 

W wielu firmach oraz zakładach usługowych, w których występują procesy obróbki metali, zachodzi konieczność obróbki rur (szlifowanie bezkłowe). Usuwanie zgorzeliny, regeneracja powierzchni rury lub jej przygotowanie pod pokrycia lakiernicze i galwaniczne to procesy, które można wykonać za pomocną szlifierka taśmowa - szlifowanie bezkłowe rur.  

 

Szlifierka do rur, szlifierka do polerowania rur

Bezkłowa szlifierka do rur na mokro firmy Scantool model 757 CGC to urządzenie, które dzięki swojej charakterystyce jest bardzo uniwersalne. Szlifierka taśmowa wyposażona w pas bezkońcowy o wymiarach 75 x 2000 mm rozbudowana jest o system chłodzenia pasa oraz dodatkowy silnik na przystawka do szlifowania rur, dzięki któremu możliwe jest szlifowanie i polerowanie rur na mokro. Przystawka do szlifowania rur, dzięki wbudowanemu systemowi chłodzenia jest odporna na przebarwienia wynikłe z polerowania detali. W przypadku szlifowania i czyszczenia rur o większych średnicach (np. usuwanie zgorzeliny) przystawka do szlifowania rur może być stosowana z pominięciem chłodzenia. Demontaż przystawki zajmuje krócej niż minutę i nie jest procesem skomplikowanym. 

 

Szlifierka i polerka do bezkłowego szlifowania rur Scantool model 150 CGW to system dedykowany dla przedsiębiorstw, w których obróbka rur ma miejsce na co dzień.  W szlifierka do rur występuje możliwość połączenia kilku urządzeń ze sobą, co pozwala na automatyzację procesu obróbki rur do 25kg.

 

Systemy do obróbki rur duńskiej firmy Scantool, to urządzenie przede wszystkim atrakcyjne cenowo i gwarantujące jakość i bezawaryjność pracy. Jeżeli szukasz maszyny (polerka do rur), która jednocześnie umożliwi szlifowanie i polerowanie rur (szlifowanie bezkłowe), skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

 

Urządzenia doskonale sprawdzają się w procesach:

  • regeneracji rur,
  • usuwanie zgorzeliny z rur,
  • nadawania wizualnego szlifu,
  • przygotowywania powierzchni rur pod malowanie proszkowe i natryskowe,
  • polerowania rur pasem ściernym wysokiej gradacji.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu