| Wymiary pasa szlifierskiego | 75 x 2000 mm |
| Prędkość pasa szlifierskiego | 30/34 m/sek |
| Wymiary koła kontaktowego | 200 x 75 x 42 mm Φ |
| Wymiary koła napędowego | 200 x 75 x 28 mm Φ |
| Zasilanie | 3x400/440V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 3,6 kW (4,8 HP) |
| Obroty silnika | 2800/3300 obr/min |
| Wymiary szlifierki | 1035 x 550 x 1100 mm (wys. x szer. x dł.) |
| Wymiary stołu szlifierskiego | 605 x 75 mm |
| Odciąg pyłu szlifierskiego | TAK |
| Moc zasysania powietrza | 630 m3/h |
| Waga | 90 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |

























