| Wymiary pasa szlifierskiego | 75 x 2000 mm |
| Prędkość pasa szlifierskiego | 30/34 m/sek |
| Wymiary koła kontaktowego | 200 × 75 × 42 mm Φ |
| Wymiary koła napędowego | 200 × 75 × 28 mm Φ |
| Zasilanie | 3 × 400/440 V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 3,6 kW (4,8 HP) |
| Obroty silnika | 2800/3300 obr/min |
| Wymiary szlifierki | 1035 × 550 × 1330 mm (wys. x szer. x dł.) |
| Wymiary stołu szlifierskiego | 780 mm |
| Odciąg pyłu szlifierskiego | Dostępny w wersji BSH 20-75X |
| Waga | 85 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |

























