Maszyny

Wybierz kategorię

Gilotyny do blachy, nożyce gilotynowe

Jeżeli poszukujesz solidnej europejskiej gilotyny do cięcia blachy ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Gilotyny do blachy, nożyce gilotynowe 

 

 

Firma Scantool Group - duński producent maszyn przemysłowych i warsztatowych, którego jesteśmy polskim przedstawicielem, oferuje szeroki wachlarz gilotyny do blach. Obszerna gama urządzeń w ofercie producenta gwarantuje odpowiedni wybór maszyny dostosowany, tak by jak najlepiej sprostać codziennym wymaganiom produkcyjnym. Duńskie gilotyny do blachy cechuje najwyższa jakość wykonania, co wpływa na niezawodność maszyn przez cały okres eksploatacji. Europejski producent maszyn - firma Scantool to dostawca solidnych i sprawdzonych urządzeń.

 

Europejskie nożyce gilotynowe firmy Scantool Group charakteryzuje wysoka precyzja i dokładność cięcia  blach. Wykonanie gilotyn z najwyższej klasy materiałów to pewność, że prowadzone prace z ich użyciem zostaną zrealizowane w sposób szybki, sprawny, a przede wszystkim bezpieczny. Funkcjonalne, praktyczne i łatwe w obsłudze. Takie są właśnie duńskie gilotyny do blach oferowane przez Grupę Scantool.

 

HM Machinery to jedna z marek firmy Scantool Group, która posiada w ofercie zarówno manualna gilotyna do blachy, gilotyna pneumatyczna, hydrauliczne nożyce gilotynowe oraz gilotyna zmotoryzowana do ciężkich cykli produkcyjnych. Każdy z tych wariantów będzie różnił się od siebie efektywnością i wykorzystywaną technologią.

 

Gilotyna do blachy to element niezbędny do kompleksowego wyposażenia każdego warsztatu. Często właśnie od tego zaczyna się właściwą obróbkę materiału i cały proces rzemieślniczy. Gilotyny to urządzenia służące do cięcia arkuszy blach w linii prostej. Nożyce gilotynowe znajdują zastosowanie głównie w przemyśle metalurgicznym oraz budowlanym, w dużych zakładach, w których zachodzi potrzeba obróbki blachy, a także w mniejszych warsztatach. Duńskie nożyce gilotynowe firmy HM Machinery to kompletne stanowiska, na których zachodzi proces cięcia blach, płaskowników, kątowników stalowych i teowników oraz stali okrągłej i prostokątnej.

 

Jaka gilotyna do blach będzie najodpowiedniejsza?

Do przecinania arkuszy blach wykonanych ze stali węglowej o grubości do 1,5mm oraz innych materiałów takich jak tworzywo sztuczne, odpowiednio sprawdzą się ręczne nożyce gilotynowe, manualna gilotyna do blachy. Do ich podstawowych zalet należy sprawdzony mechanizm mimośrodkowy, który zapewnia sprawną i efektywną pracę. Natomiast za dłuższą żywotność manualna gilotyna do blachy oraz bezpieczeństwo obsługi odpowiada mocna, stabilna konstrukcja.

 

Gilotyna zmotoryzowana dedykowana jest do cięcia prostoliniowego arkuszy i pasów z blach stalowych, metali kolorowych i innych materiałów. Prosty design i solidna konstrukcja gwarantują wysoką eksploatację gilotyna zmotoryzowana i bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Za dokładną i precyzyjną obróbkę blach opowiada wysoka jakość użytych materiałów konstrukcyjnych.

 

Hydrauliczne nożyce gilotynowe z belką wychylną firmy HM Machinery charakteryzuje mocna konstrukcja i łatwa obsługa. W urządzeniach występuje funkcja z automatycznym odstępem ostrzy hartowanych i automatyczną regulacją długości cięcia. Projekt hydrauliczne nożyce gilotynowe stworzony jest z naciskiem na jakość, funkcjonalność i wydajność. Produkcja urządzeń do cięcia blach odbywa się w Europie z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i komponentów. Prosta konstrukcja duńskich gilotyn zapewnia bezawaryjną eksploatację. Maszyny nadają się do wszystkich zakładów produkcyjnych, jak również do niewielkich warsztatów.

 

Pneumatyczne nożyce do blachy to najwyższa duńska jakość i wykończenie w najdrobniejszych szczegółach. Gilotyna pneumatyczna, pneumatyczne nożyce do blachy obsługiwane za pomocą pedału idealnie sprawdzą się do cięcia szerokiej gamy materiałów, takich jak blacha, mosiądz, aluminium, miedź, folia plastikowa itp. Gilotyna pneumatyczna, nożyce gilotynowe, pneumatyczne nożyce do blachy posiadają kompaktową, spawaną konstrukcję stalową zapewniającą stabilność urządzeń oraz bezpieczeństwo wykonywanych czynności.

 

Wszystkie maszyny w naszej ofercie zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu