| Wymiary pasa szlifierskiego | 150 x 2000 mm |
| Prędkość pasa szlifierskiego | 30/34 m/sek |
| Wymiary koła kontaktowego | 200 × 150 × 42 mm Φ |
| Wymiary koła napędowego | 200 × 150 × 28 mm Φ |
| Zasilanie | 3 × 400/440 V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 3,6 kW (4,8 HP) |
| Obroty silnika | 2800/3300 obr/min |
| Wymiary szlifierki | 1035 × 560 × 1100 mm (wys. x szer. x dł.) |
| Wymiary stołu szlifierskiego | 605 × 150 mm |
| Odciąg pyłu szlifierskiego | Dostępny w wersji BSH 20-150X |
| Waga | 100 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |

























