Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierki taśmowe - SCANTOOL

Zapytaj o ten produkt

Przemysłowe szlifierki taśmowe, duńskie szlifierki do metalu

 

Duński producent Scantool projektuje i produkuje maszyny przemysłowe już od 1980 roku. Dzięki odzwierciedleniu wieloletniego doświadczenia i wiedzy w budowie urządzeń firma Scantool stała się główny producentem maszyn i elektronarzędzi w Europie. Wszystkie produkty, w tym szlifierki taśmowe, szlifierki do metalu, szlifierki na pas bezkońcowy, znane są z doskonała konstrukcja, która to jest podstawa dla wysokiej jakości solidnych maszyn.

 

Oferta szlifierki taśmowe, szlifierki do aluminium, szlifierki do nacinania rur na przenikanie, jest największą i najbardziej zróżnicowaną w branży. Każda firma produkcyjna oraz warsztat, gdzie regularnie zachodzą procesy obróbki szlifierskiej, powinna być wyposażona w jakościowe maszyny, aby unikać problemów związanych z niepotrzebnym przestojem spowodowanym usterką urządzenia.

 

Tylko najlepsi dostawcy urządzeń, pewni jakości swoich produktów, mogą oprócz 2-letniej gwarancji na urządzenie, oferujemy 5-letnią gwarancję na silniki. Wszystkie silniki do szlifierki taśmowe, szlifierki do metalu, szlifierki do obwiedniowego szlifowania i polerowania rur, zostały wyprodukowane w siedzibie głównej firmy Scantool – malowniczej miejscowości Brovst, na północy Danii. Nie chcemy powielać praktyki innych producentów, dlatego szlifierki taśmowe Scantool są w pełni produkcji Europejskiej

 

Grupa Scantool, to więcej niż jedna marka. W skład Grupy Scantool wchodzą 4 marki: Scantool, KEF MOTOR, HM Machinery oraz ARBOGA. Poprzez doskonałą strategię rozwoju, Grupa Scantool na przestrzeni lat przejęła kluczowe firmy, dzięki czemu stała się największy producentem szlifierek i polerek w Skandynawii i Europie. Ogromna wiedza i doświadczenie zgromadzone przez dziesiątki lat, pozwalają na stwierdzenie, że Grupa Scantool to lider w dostarczaniu najwyższej jakości maszyn, przy bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Jeżeli interesuję Cię solidna europejska maszyna, a nie chiński składak - to dobrze trafiłeś ! 

Dzięki wspaniałej i długiej współpracy z firmą Scantool jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować niezawodne i bezawaryjne szlifierki taśmowe do metalu, szlifierki taśmowe z odciągiem pyłu szlifierskiegoszlifierki taśmowe do aluminium, szlifierki do obróbki rur, szlifierki taśmowe do odlewów aluminiowych, szlifierki stacjonarne do metalu.

 

 

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością dobierzemy szlifierka taśmowa dopasowana do Twoich wymagań !

 

Prezentacja firmy Scantool Group / Dania:

 

Historia firmy Scantool:

 

  • 1962: Jens-Martin Nielsen (założyciel Scantool), rozpoczął karierę w 1961 roku w firmie Thrige. Thrige stała się głównym producentem silników, z produkcją w miejscowości Aalborg. Dzisiaj uzwojenia silników do elektronarzędzi i szlifierek taśmowych oraz polerek stacjonarnych i polerek przemysłowych, produkowane są w fabryce Scantool w miejscowości Brovst.

 

  • 1980: Lata 70. były kluczowe dla rodziny Nielsen, pod względem ekonomicznym. W tym czasie zaszło wiele zmian, a założyciel firmy Jens-Martin postanowił przejść na emeryturę, podczas której opracował projekt kompaktowej szlifierki – ostrzałki Scanslib 200. Był to bardzo udany produkt, który wraz ze szlifierką taśmową, szlifierką na pas bezkońcowy o wymiarze 75 x 2000 mm, okazał się fundamentem firmy Scantool.

 

  • 1987: Siedziba firmy Scantool została w pełni przeniesiona do miejscowości Brovst. W tym roku przejęto również firmę KEF MOTOR.

 

  • 1990: Scantool przejmuję kolejną firmę – ARBOGA, stając się skandynawskim liderem w produkcji szlifierki i polerki do metalu.

 

  • 2005: Z początkiem roku, Scantool nabywa firmę HM Machinery A/S oraz HM Teknik A/S, dzięki czemu staję się potężnym biznesem, oferującym elektronarzędzia, maszyny przemysłowe do szlifowania, maszyny do polerowania, pod markami: SCANTOOL, KEF, ARBOGA oraz HM Machinery.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu