Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierki stołowe do metalu, szlifierki tarczowe, ostrzałki do wierteł

Jeżeli szukasz solidnej szlifierki tarczowej ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Szlifierki tarczowe, szlifierki stołowe do metalu oraz ostrzałki do wierteł

 

Każdy zakład pracy, gdzie wykonywane są czynności związane z obróbką metali, powinien być wyposażony w szlifierka tarczowa, szlifierka dwutarczowa. Małe i poręczne szlifierki stołowe wykorzystywane są zarówno w warsztatach, jak i dużych firmach produkcyjnych. Szlifierka stołowa, szlifierka tarczowa, szlifierka dwutarczowa to urządzenie niezbędne, aby nadać ostateczny kształt elementom i dopracować szczegóły na etapie wykańczania detali. Bardzo ważny jest więc wybór odpowiedniej szlifierki, która zapewni sprawną i bezpieczną pracę.

 

Szlifierka stołowa idealnie nada się do precyzyjnego polerowania lub czyszczenia powierzchni, jednakże otrzymany efekt będzie zależny od zamontowanych tarcz i rodzaju konstrukcji. Szlifierka stołowa odpowiednio sprawdzi się również w przydomowym warsztacie, chociażby do naostrzenia ostrzy noża kosiarki. Można wykorzystać ją do prac manualnych z metalem, drewnem lub komponentami syntetycznymi. Szlifierka stołowa może być umocowana na blacie lub stole. Dzięki temu zapewnia bardzo dobrą stabilność podczas małych poprawek na detalach, jak i wymagających wprawy i doświadczenia procesach wykończenia powierzchni.

 

Ostrzenie wierteł dzięki szlifierce tarczowej

Szlifierka tarczowa, szlifierka dwutarczowa z przystawką do ostrzenia wierteł marki KEF to bardzo uniwersalne urządzenia. Dzięki połączeniu dużej mocy i możliwości obróbki wierteł te wielofunkcyjne szlifierka stołowa, szlifierka dwutarczowa przydadzą się w warsztatach, gdzie regularnie odbywa się wiercenie, a wiertła muszą być zawsze naostrzone.

 

Mocne silniki własnej produkcji duńskiej marki KEF, która wchodzi w skład grupy Scantool, zapewniają niezawodną 3 zmianową pracę. Jakość silników szlifierka stołowa dwutarczowagratowarki tarczowe KEF poparta jest ich 5-letnia gwarancją producenta. Szlifierki stołowe KEF, które znajdziesz w ofercie naszej firmy, objęte są 2-letnią gwarancją na całe urządzenie. Dzięki temu masz pewność, że niezależnie od warunków pracy, duńskie szlifierki Scantool nie zawiodą Cię w trakcie pracy.

 

Wyposażenie szlifierek tarczowych

Wszystkie szlifierka tarczowa, szlifierka stołowa wyposażone są w niezbędne osłony i wyłączniki awaryjne, zapewniające bezpieczeństwo dla Ciebie oraz osób postronnych, które mogą znajdować się w pobliżu wykonywania procesów obróbki metalu.

 

Grupa Scantool z marką KEF na czele, to jakość i bezpieczeństwo poparte kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i światową renomą w budowie maszyn dla przeznaczenia warsztatowego i przemysłowego. Jeżeli chcesz cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat, najlepszym wyborem będzie inwestycja w maszyny Scantool.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu