Maszyny

Wybierz kategorię

Wiertarki stołowe, wiertarki słupowe, frezarko-wiertarki, gwinciarki

Jeżeli szukasz solidnej duńskiej wiertarki słupowej lub frezarko-wiertarki ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Wiertarki słupowe i stołowe, frezarko-wiertarki, gwinciarki

Wiertarka stołowa, wiertarka kolumnowa z napędem pasowym to podstawowe narzędzie, które odpowiednio sprawdzi się zarówno w profesjonalnym jak i hobbistycznie prowadzonym warsztacie. Główną zaletą wiertarka z napędem, wiertarka kolumnowa z napędem pasowym jest precyzja wiercenia, która wynika z ustabilizowanego podłoża głowicy z wiertłem oraz położenia materiału. Odpowiednio sztywna konstrukcja i zamocowanie głowicy sprawia, że wiertarka stołowa pozbawiona jest drgań, co w efekcie uniemożliwia odchylanie się urządzenia na boki podczas pracy. Opór obrabianego materiału nie zaburza posuwu głowicy z wrzecionem po ściśle ustalonej linii. Dodatkowym atutem jest komfort pracy użytkownika. Wiertarka stołowa idealnie sprawdzi się w wykonywaniu otworów w metalach, drewnie czy tworzywach sztucznych. Wiertarka kolumnowa z napędem pasowym oprócz wywiercania otworów pozwala także gwintować, nawiercać i rozwiercać.

 

Możliwość dokładnego nawiercania otworów w powtarzalny i bezpieczny sposób to bardzo istotny proces, który ma miejsce w większości zakładów produkcyjnych. Wykonywanie odwiertów z wykorzystaniem wiertarka stołowa lub wiertarka słupowa wymaga precyzji i doświadczenia.

 

Duński producent maszyn do obróbki metali, firma Scantool Group posiada 40 lat doświadczenia w dostarczaniu urządzeń zarówno do warsztatów jak i dużych firm produkcyjnych.

 

Oferta wiertarek stołowych oraz frezarko-wiertarek firmy Scantool

W ofercie maszyn Scantool znajduję się duży wybór wiertarka stołowa, wiertarka słupowa zarówno z przeznaczeniem dla majsterkowiczów, jak i dla przemysłu. Wiertarka stołowa z napędem pasowym Scantool model 13A to najlepszy wybór dla każdego, kto w warunkach domowych pragnie stabilnie i powtarzalnie wiercić otwory w zakresie od 2 do 13mm.

 

Wiertarka słupowa z napędem pasowym Scantool model 25A to większe urządzenie o wymiarze 1700mm, które pozwala na wykonywanie odwiertów w zakresie od 1 do 32mm.

 

W ofercie urządzeń duńskiej marki Scantool, znajdują się również frezarko-wiertarka wyposażone w stożek Morse’a.

 

Wykonywanie powtarzalnych odwiertów jest bardzo istotnym procesem, który może być zapewniony dzięki ustawieniu głowicy pod odpowiednim kątem. Dokładna skala pochylenia wraz z cichą pracą urządzenia zapewnia komfort pracy. Wiertarka z głowicą nastawną wyposażona w 2 biegowy silnik, na która producent daję 5 lat gwarancji to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego sprzętu renomowanej duńskiej firmy Scantool.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu