Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierko - Polerki

Jeżeli szukasz solidnej przemysłowej maszyny do szlifowania i polerowania ale nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze do Twojego procesu, zadzwoń do nas i opowiedz nam jakie masz oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań, tak aby proces był jak najbardziej wydajny.
Zapytaj o ten produkt

Niemieckie i duńskie szlifierko polerki

 

Warsztaty i firmy produkcyjne, w których zachodzą procesy zgrubnej i wykończeniowej obróbki metali i tworzyw powinny być wyposażone w szlifierko polerki. Urządzenia dwuwrzecionowe, które z jednej strony posiadają ramię z pasem bezkońcowym do szlifowania, a z drugiej strony tarczę polerską – to uniwersalne rozwiązanie dające maksymalne korzyści.

 

Niemieckie szlifierko polerki renomowanej firmy IMM Maschinenbau (dawne METABO / IBS) to urządzenia z najwyższej półki. Maszyny przeznaczone są do ciągłej pracy 3-zmianowej i ciężkich cykli obróbczych. Maszyna do szlifowania i polerowania IMM model 72780 może być wyposażona w 2 niezależnie napędzane silniki o mocy do 7,5kW każdy. Płynna regulacja kontroli prędkości obrotów na każdym z silników pozwala na wykonywanie dwóch osobnych procesów obróbczych w jednym cyklu.

 

Sprawdź maszyny do szlifowania i polerowania

Jeżeli szukasz najmocniejszych i bezawaryjnych maszyny do szlifowania i polerowania to Twoim oczywistym wyborem są urządzenia niemieckiej firmy IMM Maschinenbau. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać urządzenie dopasowane do Twoim wymagań produkcyjnych.

 

W ofercie naszej firmy znajdują się również produkowane w Danii szlifierko polerki marki KEF, która wchodzi w skład grupy Scantool. Duński producent maszyn do obróbki metalu od 1980 roku dostarcza niezawodne systemy warsztatowe i przemysłowe. Szlifierko polerki KEF model POD 10 to urządzenia, które sprawdzają się w przemyśle medycznym oraz wśród producentów okuć meblowych. Urządzenia do szlifowania i polerowania KEF posiadają 5 letnią gwarancję na silniki.

 

Wśród urządzeń szlifiersko polerskich marki KEF znajdują się także maszyny przeznaczone do doraźnych prac warsztatowych. Każdy kto szuka maszyn do szlifowania i polerowania i ceni sobie bezawaryjność i jakość wykonania powinien zainwestować w szlifierko polerki KEF.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu