Maszyny

Wybierz kategorię

Wibratory korytowe, rynnowe

Urządzenia rynnowe - wibratory korytowe do obróbki wibrościernej, to alternatywa wobec urządzeń kołowych. Zastosowanie maszyn korytowych pozwala na obróbkę detali o nieregularnych kształtach i dużych gabarytach, lub w przypadku urządzeń kompaktowych - bardzo małych detali. Maszyny korytowe mogą być wyposażone w specjalne przedziały, które pozwalają na obróbkę elementów o odmiennych wymiarach, przy zastosowaniu różnych kształtek w trakcie jednego cyklu obróbki.
Zapytaj o ten produkt

Wibrator korytowy, wibrator rynnowy to urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu. Głównie wykorzystywane są do wykańczania powierzchni delikatnych detali - które nie powinny się o siebie obijać w trakcie obróbki oraz do wykańczania powierzchni elementów bardzo dużych, długich i o nietypowych kształtach. 


Dzięki potężnym maszynom korytowym Rösler i Kromaş, możliwe jest obrabianie elementów o długości do 6000mm lub przekroju poprzecznym do 1000mm. 


Urządzenia korytowe, wibratory rynnowe umożliwiają wszystkie typy obróbki. Główną różnicą między maszynami korytowymi a kołowymi, oprócz ich rozmiarów i budowy jest to, że w maszynie korytowej separacja detali - czyli ich wyciąganie po zakończeniu procesu - zawsze odbywa się manualnie.


Jedną z zalet obróbki wibrościernej w urządzeniach korytowych jest możliwość zamocowania przedziałów i tym samym podzielenia czaszy roboczej na kilka niezależnych części. Po podzieleniu przestrzeni roboczej mogą odbywać się tam odrębne procesy z użyciem różnych typów kształtek lub oddzielna obróbka delikatnych detali, w celu wyeliminowania obijania się ich o siebie. 


Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie dopasowane do wymagań produkcyjnych.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu