Maszyny

Wybierz kategorię

Suszarki kołowe

Suszarki kołowe - suszarki wibracyjne, to urządzenia wchodzące w skład linii technologicznej procesu obróbki wibrościernej. Po zakończeniu obróbki w urządzeniu wibracyjnym, detale podawane są do suszarki wibracyjnej w celu ich wysuszenia. Dzięki zastosowaniu środka o bardzo dobrych właściwościach higroskopijnych, detale pozostają suche i dodatkowo wybłyszczone.
Zapytaj o ten produkt

Suszarki kołowe, suszarki wibracyjne do procesów obróbki wibrościernej

 

Większość procesów obróbki powierzchniowej w technologii wibrościernej wymaga dodatkowo suszenia. Po obróbce w urządzeniach wibracyjnych, detale podawane są automatycznie do suszarki celem ich wysuszenia oraz dodatkowego wybłyszczenia powierzchni.


Suszarki kołowe Rösler i Kromaş, oprócz silnika który wprowadza detale w ruch wibracyjny, dodatkowo wyposażone są w automatycznie sterowany termostat (grzałka), który pogrzewa i podtrzymuję stałą temperaturę środka suszącego - SuperVelat. Dzięki temu, nie ma wilgoci i zagrożenia korozji.


Suszarki wibracyjne Rösler i Kromaş, są specjalnie zaprojektowane do obróbki elementów pochodzących z procesów wykańczania powierzchni. Mogą być zintegrowane i w pełni zautomatyzowane z linią urządzeń do obróbki wibrościernej. 


Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie dopasowane do wymagań produkcyjnych.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu