Maszyny

Wybierz kategorię

Systemy do szlifowania zanurzeniowego - przeciągania

System zanurzeniowy Rösler - precyzyjna i powtarzalna obróbka powierzchni detali delikatnych i wysokiej jakości.
Zapytaj o ten produkt

Systemy do obróbki zanurzeniowej

 

System zanurzeniowy Rösler umożliwia, precyzyjne i kontrolowane gratowanie, szlifowanie, łamanie krawędzi, wygładzanie oraz polerowanie powierzchni na wysoki połysk. Zastosowana w maszynie obrotowa misa robocza zapewnia warunki do intensywnego procesu wykańczania w bardzo krótkich cyklach. Obróbka powierzchniowa może odbywać się na sucho jak i na mokro. Ponadto, wykańczaniu mogą zostać poddane wybrane obszary na powierzchni elementów.

 

Urządzenia do obróbki zanurzeniowej nadają się do obróbki detali delikatnych i części wysokiej jakości takich jak: łopatki turbin, śruby napędowe, przekładnie, główki kijów golfowych, implanty ortopedyczne oraz inne wysokiej jakości detale. Do procesu obróbki pobierane są różne kształtki ścierne i środki technologiczne. Jeden lub kilka detali pobierane są równocześnie przez obracający się uchwyt narzędziowy, który następnie zanurza je w masie z kształtek.

 

Obróbka elementów przez zanurzenie i przeciąganie to najbardziej intensywny typ technologii wykańczania masowego pod względem czasu obróbki i wydajności.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu