Maszyny

Wybierz kategorię

Suszarki taśmowe

Suszarki taśmowe to urządzenia wykorzystywane w procesach obróbki wykańczającej. Odpowiednio sprawdzą się w osuszaniu detali o wszelkich rozmiarach i różnorodnych kształtach. Polecane również do ciężkich komponentów oraz detali z wieloma otworami.
Zapytaj o ten produkt

Suszarki taśmowe do procesów obróbki termicznej

 

Suszarki taśmowe Rösler i Kromaş to maszyny wykorzystywane szczególnie w delikatnej obróbce cieplnej produktu. Urządzenia zaprojektowane do obsługi części wychodzących z procesów wykańczania powierzchni.

 

Suszarka taśmowa przeznaczona jest do osuszania zarówno dużych jak i małych elementów, które są podatne na uszkodzenia. Odpowiednio poradzi sobie z ciężkimi komponentami lub częściami o wielu otworach różnej wielkości. Materiał poddawany suszeniu doprowadzany jest przez komorę wlotową w sposób ciągły. Transport elementów odbywa się poziomo po taśmie, która przemieszcza detale przez cały proces suszenia złożony z kilku sekcji. Każda z komór może być wyposażona w regulację ciepła oraz wentylator. Ponadto modyfikacjom można poddać prędkość przenośnika taśmowego.

 

Suszarki taśmowe Rösler i Kromaş posiadają łatwe w obsłudze funkcje automatyzacji oraz wyposażone są w sterowanie termostatem. Maszyny zaprojektowane tak, by w bezpieczny i kontrolowany sposób przeprowadzać obróbkę termiczną detali.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu