| Moc silnika | 5,6 kW (7,5 HP) |
| Liczba prędkości wrzeciona | 1 |
| Maksymalna szerokość tarczy polerskiej | 100 mm |
| Średnica tarczy polerskiej | min. 500 mm, max. 960 mm |
| Wysokość do środka wrzeciona | 860 mm |
| Wymiary urządzenia | 800 × 1300 × 1400 mm |
| Wersja na podeście roboczym | TAK |
| Odciąg pyłu polerskiego | dostępny jako opcja dodatkowa |
| Waga | 280 kg |


































