| Wymiary tarczy polerskiej | ø 200 × 20 × 6 mm |
| Zasilanie | 3 × 400/440V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 1,1 kW (1,5 HP) |
| Obroty silnika | 2800/3300 obr/min |
| Liczba prędkości wrzeciona | 1 |
| Wymiary urządzenia | 620 × 290 × 400 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wersja stołowa | TAK |
| Podest roboczy | Opcjonalnie |
| Płynna regulacja obrotów silnika | Dostępna w wersji z falownikiem |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |


































