| Wymiary tarczy polerskiej | ø 150 × 20 × 6 mm |
| Zasilanie | 3 × 400/440V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 560 Wat |
| Obroty silnika | 2800/3000 obr/min |
| Liczba prędkości wrzeciona | 1 |
| Wymiary urządzenia | 670 × 220 × 260 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wersja stołowa | TAK |
| Podest roboczy | Dostępny jako opcja dodatkowa |
| Waga | 13 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |


































