| Uchwyt wiertarski do montażu tarcz | 1,5 - 13 mm |
| Zasilanie | 1 × 230V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 480 Wat |
| Obroty silnika | 2800/3000 obr/min |
| Liczba prędkości wrzeciona | 1 |
| Wymiary urządzenia | 670 × 220 × 260 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wersja stołowa | TAK |
| Podest roboczy | Dostępny jako opcja dodatkowa |
| Waga | 13 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |


































