| Moc silnika | 2,6 / 3,3 kW (3,5 HP / 4,4 HP) |
| Liczba prędkości wrzeciona | 2 |
| Maksymalna szerokość tarczy polerskiej | 100 mm |
| Średnica tarczy polerskiej | min. 350 mm, max. 600 mm |
| Wysokość do środka wrzeciona | 620/820 mm |
| Wymiary urządzenia | 750 × 910 × 1160 mm |
| Wersja na podeście roboczym | TAK |
| Odciąg pyłu polerskiego | dostępny jako opcja dodatkowa |
| Waga | 280 kg |


































