| Wymiary tarczy polerskiej | ø 200 × 20 × 6 mm |
| Zasilanie | 1 × 230V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 750 Wat |
| Obroty silnika | 0 - 4000 obr/min |
| Wymiary urządzenia | 665 × 450 × 420 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Falownik | TAK |
| Wersja stołowa | TAK |
| Podest roboczy | Dostępny jako opcja dodatkowa |
| Waga | 20 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |


































