| Wymiary tarczy polerskiej | ø 300 × 60 × 32 mm |
| Zasilanie | 3 × 400/440V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 2,2 kW (3,0 HP) |
| Obroty silnika | 2800/3300 obr/min |
| Liczba prędkości wrzeciona | 1 |
| Wymiary urządzenia | 890 × 405 × 1336 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wersja na podeście roboczym | TAK |
| Odciąg pyłu polerskiego | TAK |
| Waga | 140 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |


































