| Wymiary tarczy polerskiej | ø 300 × 60 × 32 mm |
| Zasilanie | 3 × 400/440V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 1,5 / 2,0 kW (2,0 / 2,7 HP) |
| Obroty silnika | 1400/1700 - 2800/3300 obr/min |
| Liczba prędkości wrzeciona | 2 |
| Wymiary urządzenia | 1020 × 260 × 350 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wersja stołowa | TAK |
| Podest roboczy | Opcjonalnie |
| Odciąg pyłu polerskiego | Opcjonalne |
| Waga | 108 kg |
| Produkcja | Dania |
| Gwarancja na silnik | 5 lat |


































