| Wymiary pasa szlifiierskiego | max. 120 x 3000mm lub max. 120 x 3500mm |
| Ramię napinające pas szlifierski | W standardzie pneumatyczne napinanie pasa ściernego |
| Średnica wału (wrzeciona) | Φ 43 mm / mocowanie koła kontaktowego lub tarczy polerskiej fi 25 mm |
| Max. wymiary koła kontaktowego | Φ 300 x 120 mm |
| Max. średnica tarczy polerskiej | Φ 400 mm |
| Max. grubość tarczy polerskiej | 100 mm |
| Napięcie | 400 V, 50Hz , 3 fazy |
| Moc silnika | 3,0kW / 4,5kW / 6,0kW |
| W standardzie 2 prędkości pracy silnika | 1450 / 2900 RPM |
| Falownik | Dostępny jako opcja dodatkowa |
| Hałas pracy | 70 dB |
| Waga urządzenia | 315 kg |











