| Wymiary pasa | 50 x 1600 mm |
| Prędkość pasa | 2800/3000 obr/min |
| Napięcie | 1x230/240V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 750 Wat |
| Wymiary urządzenia | 780 x 670 x 220 mm (wys. x dł. x szer.) |
| Wymiary tarczy polerskiej | 200 x 20 x 6 mm Φ |
| Waga urządzenia | 21 kg |
| Produkcja | Dania |
| Opcje dodatkowe | Podest roboczy |











