| Wymiary pasa | 50 x 800 mm |
| Prędkość pasa | 3000 obr/min |
| Napięcie | 1x230/240V-50/60 Hz |
| Moc silnika | 650 Wat |
| Wymiary urządzenia | 540 x 420 x 260 mm (dł. x wys. x szer.) |
| Wymiary tarczy polerskiej | 200 x 25 x 6 mm Φ |
| Waga urządzenia | 18,3 kg |
| Produkcja | Dania |
| Opcje dodatkowe | Podest roboczy |











