| Wymiary pasa | 50 x 1600mm |
| Prędkość pasa | 1400, 2800 lub 1400/2800 obr.min |
| Napięcie | 400 V, 50Hz , 3 fazy |
| Moc silnika | 1,1kW lub 1,1/1,5kW |
| Wymiary szlifierki | 660 x 500 x 1100mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wymiary koła polerskiego | 200 x 25 x 6mm Φ |
| Odprowadzanie pyłów | Opcjonalne |
| Waga szlifierki | 40 - 45kg |











