| Wymiary pasa | 75 x 2000 mm |
| Prędkość pasa | 1400, 2200 lub wersja z dwiema prędkościami 1400/2800 obr/min |
| Napięcie | 400 V, 50Hz, 3 fazy |
| Moc silnika | 1,5kW; 2,0kW; 2,2kW |
| Wymiary szlifierki | 1050 × 550 × 1200 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wymiary koła polerskiego | 300 × 30 × 32 mm Φ |
| Odprowadzanie pyłów | Opcjonalne |
| Waga szlifierki | 88 kg |











