| Wymiary pasa | 50 x 1600mm |
| Prędkość pasa | 2800 obr/min |
| Napięcie | 400 V, 50Hz , 3 fazy |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Wymiary szlifierki | 600 x 480 x 870mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wymiary koła polerskiego | 200 x 25 x 6mm Φ |
| Odprowadzanie pyłów | Opcjonalne |
| Waga szlifierki | 50kg |











