Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierki taśmowe dwuwrzecionowe z ramieniem napinającym - KEF MOTOR

Dwustronne, dwu-wrzecionowe szlifierki taśmowe z ramieniem napinającym pas ścierny - to doskonałe rozwiązanie, kiedy dwóch operatorów musi szlifować detale wykorzystując jedno urządzenie lub proces obróbki wymaga dwuetapowego szlifowania na różnych gradacjach pasów bezkońcowych..
Zapytaj o ten produkt

Dwuwrzecionowe, dwustronne szlifierki taśmowe KEF MOTOR do pracy na stojąco i siedząco

 

KEF MOTOR to renomowana duńska marka, wchodząca w skład grupy Scantool. Produkcja maszyn pod marką KEF sięga początków XX wieku, dlatego urządzenia oznaczone tym logotypem to synonim jakości, niezawodności i solidnej ciągłej pracy.

 

W ofercie duńskich urządzeń szlifierskich marki KEF MOTOR prezentujemy dwustronne szlifierki na pas ścierny, dwuwrzecionowe szlifierki przemysłowe, szlifierki dwustronne do szlifowania metalu, szlifierki na cokole roboczym z ramieniem napinającym.

 

Podstawową różnicą między standardową szlifierką taśmową na podeście roboczym a szlifierką z dwoma wrzecionami i ramieniem napinającym pas bezkońcowy, jest możliwość szlifowania w pionie. Nie oznacza to jednak konieczności szlifowania i pracy tylko i wyłączenie w pozycji stojącej. Konfiguracja maszyn pozwala na osadzenie ich na cokole, podeście roboczym lub zamontowania na stole roboczym, dogodnie do wzrostu i wymagań operatora. Dodatkowo, mocowanie ramion roboczych, na których osadzony jest pas szlifierski, (w zależności od konfiguracji urządzenia) również pozwala na montaż pod różnymi kątami.

 

Otwarta konstrukcja ramienia napinającego pozwala szlifierzowi na dokładniejsze szlifowanie i dojście do elementów detalu, których nie byłoby to możliwe w przypadku normalnej szlifierki na podeście.

 

Najważniejszą zaletą dwustronnych szlifierek taśmowych, jest możliwość jednoczesnej pracy dla dwóch szlifierzy, zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej. Odległości między wrzecionami w standardowych modelach to ok. 900 mm, aczkolwiek możliwości związane z konfigurowaniem maszyny pod specjalne wymagania, pozwalają na zwiększenie tego parametru.

 

1 maszyna dla 2 operatorów - to 2 razy więcej pracy przy wykorzystaniu 1 szlifierki

Dwuramienne szlifierki taśmowe KEF MOTOR, szlifierki do pracy na stojąco, szlifierki taśmowe dla dwóch operatorów – to niezawodne maszyny, przeznaczone do pracy ciągłej. KEF MOTOR to renomowana marka z ponad 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu silników elektrycznych i elektronarzędzi przemysłowych. Urządzenia dostarczane z 5-letnią gwarancją na silniki, które projektowane są w taki sposób, aby były przystosowane do ciągłej, 3-zmianowej pracy.

 

Dwuwrzecionowe szlifierki KEF MOTOR do pracy na stojąco i pracy na siedząco, to ergonomiczne i opłacalne rozwiązanie, jeżeli szukasz 1 maszyny do pracy dla 2 operatorów.

 

Jeżeli szukasz solidnej dwuwrzecionowej szlifierki taśmowej w rozsądnej cenie, to sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby dobrać urządzenie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu