| Wymiary pasa | max. 120 x 3000mm lub max. 120 x 3500mm |
| Ramiona napinające pas | W standardzie pneumatyczne napinanie pasa ściernego |
| Średnica wału (wrzeciona) | Φ fi 43 mm / mocowanie koła kontaktowego fi 25 mm |
| Max. wymiary koła kontaktowego | Φ fi 300 x 120 mm |
| Napięcie | 400 V, 50Hz , 3 fazy |
| Moc silnika | 3,0kW / 4,5kW / 6,0kW |
| W standardzie 2 prędkości pracy silnika | 1450 / 2900 RPM |
| Falownik | Dostępny jako opcja dodatkowa |
| Hałas pracy | 70 dB |
| Waga urządzenia | 405 kg |





