Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierka gratownica szerokotaśmowa GECAM G6 DRY - obróbka do 650mm

  Zapytaj o ten produkt

  Gratownica szlifierka szerokotaśmowa GECAM model G6 DRY umożliwia wykańczanie powierzchni metalowych na przykład po cięciu laserowym o szerokości roboczej do 650mm i grubości do 170mm. System G6 DRY pozwala na obróbka metalu wyłącznie na sucho. Obróbka na mokro dostępna jest w wersji G6 WETUrządzenie do szlifowania blach daję możliwość zamontowania do 3 jednostek roboczych, ze zmienną konfiguracją stosownie do wymagań roboczych.

   

  Gratowarka do blach GECAM model G6 DRY może być skonfigurowana, wedle wymagań klienta lub na podstawie przeprowadzonych prób technologicznych, w zakresie do 3 jednostek roboczych, w tym:

   

  • pas ścierny o oznaczeniu 'R',
  • szczotkę górną o oznaczeniu 'T',
  • podwójne szczotki górne o oznaczeniu 'X',
  • szczotkę cyindryczną o oznaczeniu 'B'.


  Urządzenie do obróbki na sucho wyposażone jest w odciąg powietrza o wydajności 2000 m3/h i może być zaadaptowane do centralnego systemu filtracji lub dostarczone z osobnym systemem filtracyjnym. Wersja G6 WET do obróbki na mokro dostarczana jest wraz ze zintegrowanym systemem filtracyjnym.

   

   

  Szerokość robocza Wymiary pasa szlifierskiego Min / Max grubość materiału do obróbki Wymiary urządzenia
  650 mm 670 x 1900 mm 0,6 - 170 mm 1059 x 1900 x 2150 mm
         
  Jednostki robocze      

   

  Pas ścierny 'R'

  Jednostka wyposażona w pas ścierny o wymiarach 670 x 1900mm, który obraca się w kierunku posuwu obrabianego detalu. System wyposażony jest w oscylację pneumatyczną oraz centrowanie pasa ściernego.

   

  Szczotka górna 'T'

  Jednostka z 6 obrotowymi i oscylacyjnymi szczotkami górnymi o wymiarze 115mm. Standardowa konfiguracja zawiera mieszankę szczotek Scotch-Brite oraz szczotek materiałowych.

  Podwójne szczotki górne 'X'

  Podwójny rząd szczotek (łącznie 20szt) o wymiarach 115mm, oscylujące i obracające się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

   

  Szczotka cylindryczna 'B'

  Jednostka ze szczotką cylindryczną o wymiarze 200mm z obrotem w kierunku posuwu obrabianego detalu.

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu