Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierka gratownica szerokotaśmowa GECAM G11 DRY - obróbka do 1100mm

  Zapytaj o ten produkt

  Gratownica szlifierka szerokotaśmowa GECAM model G11 DRY umożliwia wykańczanie powierzchni metalowych o szerokości roboczej do 1100mm i grubości do 170mm. Urządzenie G11 pozwala na obróbka wyłącznie na sucho. Obróbka na mokro dostępna jest w wersji G13 WET. Model G11 to uniwersalne rozwiązania pozwalające na obróbkę elementów np. po cięciu laserem lub plazmą. Maszyna do szlifowania blach daję możliwość zamontowania do 3 jednostek roboczych, ze zmienną konfiguracją stosownie do wymagań roboczych.

   

  Gratowarka do blach GECAM model G11 DRY może być skonfigurowana, wedle wymagań klienta lub na podstawie przeprowadzonych prób technologicznych, w zakresie do 3 jednostek roboczych, w tym:

   

  • pas ścierny o oznaczeniu 'R',
  • szczotkę górną o oznaczeniu 'T',
  • szczotkę cyindryczną o oznaczeniu 'B'.

   

  Urządzenie do obróbki na sucho wyposażone jest w odciąg powietrza o wydajności 6000 m3/h i może być zaadaptowane do centralnego systemu filtracji lub dostarczone z osobnym systemem filtracyjnym. 

   

   

  Szerokość robocza Wymiary pasa szlifierskiego Min / Max grubość materiału do obróbki Wymiary urządzenia
  1100 mm 1120 x 2200 mm 0,5 - 170 mm 1650 x 2050 x 2250 mm
         
  Jednostki robocze      

  pas szlifierski gecam 

  Pas ścierny 'R'

  Jednostka wyposażona w pas ścierny o wymiarach 1120 x 2200mm, który obraca się w kierunku posuwu obrabianego detalu. System wyposażony jest w oscylację pneumatyczną oraz centrowanie pasa ściernego.

  szczotki szlifierskie gecam 

  Szczotka górna 'T'

  Jednostka z 8 obrotowymi i oscylacyjnymi szczotkami górnymi o wymiarze 150mm. Standardowa konfiguracja zawiere mieszankę szczotek Scotch-Brite oraz szczotek materiałowych.

  szczotka cylindryczna gecam 

  Szczotka cylindryczna 'B'

  Jednostka ze szczotką cylindryczną o wymiarze 200mm z obrotem w kierunku posuwu obrabianego detalu.

   

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu