Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierka gratownica szerokotaśmowa GECAM G13 GIANT - obróbka do 1350mm

  Zapytaj o ten produkt

  Gratownica szlifierka szerokotaśmowa GECAM model G13 GIANT umożliwia wykańczanie powierzchni metalowych na przykład po cięciu laserowym o szerokości roboczej do 1350mm i grubości do 160mm. System G13 GIANT pozwala na obróbka metalu wyłącznie na sucho. Obróbkę detali w otoczeniu mokrym umożliwia model G13 WETUrządzenie do szlifowania blachy daję możliwość zamontowania do 4 jednostek roboczych, ze zmienną konfiguracją stosownie do wymagań roboczych.

   

  Gratowarka do blach GECAM model G13 GIANT może być skonfigurowana, wedle wymagań klienta lub na podstawie przeprowadzonych prób technologicznych, w zakresie do 4 jednostek roboczych, w tym:

   

  • pas ścierny o oznaczeniu 'R',
  • szczotkę górną o oznaczeniu 'T',
  • podwójne szczotki górne o oznaczeniu 'X',
  • szczotkę cyindryczną o oznaczeniu 'B'.


  Urządzenie do obróbki na sucho wyposażone jest w odciąg powietrza o wydajności 8000 m3/h i może być zaadaptowane do centralnego systemu filtracji lub dostarczone z osobnym systemem filtracyjnym. 

   

   

  Szerokość robocza Wymiary pasa szlifierskiego Min / Max grubość materiału do obróbki Wymiary urządzenia
  1350 mm 1320 x 2620 mm 0,6- 160 mm 2600 x 2850 x 2380 mm
         
  Jednostki robocze      

  pas szlifierski gecam 

  Pas ścierny 'R'

  Jednostka wyposażona w pas ścierny o wymiarach 1320 x 2620mm, który obraca się w kierunku posuwu obrabianego detalu. System wyposażony jest w oscylację pneumatyczną oraz centrowanie pasa ściernego.

  szczotka szlifierska gecam 

  Szczotka górna 'T'

  Jednostka z 12 obrotowymi i oscylacyjnymi szczotkami górnymi o wymiarze 200mm. Standardowa konfiguracja zawiera mieszankę szczotek Scotch-Brite oraz szczotek materiałowych.

  gecam szczotka

  Podwójne szczotki górne 'X'

  Podwójny rząd szczotek (łącznie 20szt) o wymiarach 115mm, oscylujące i obracające się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

  szczotka cylindryczna gecam 

  Szczotka cylindryczna 'B'

  Jednostka ze szczotką cylindryczną o wymiarze 200mm z obrotem w kierunku posuwu obrabianego detalu.

   

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu