Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierka gratownica szerokotaśmowa GECAM G135 DRY - obróbka do 1300mm

  Zapytaj o ten produkt

  Gratownica szlifierka szerokotaśmowa GECAM model G135 DRY umożliwia wykańczanie powierzchni metalowych na przykład po cięciu laserowym o szerokości roboczej do 1300mm i grubości do 170mm. System G135 pozwala na obróbka metalu wyłącznie na sucho. Obróbkę na mokro umożliwia urządzenie G13 WETUrządzenie do szlifowania blach daję możliwość zamontowania do 3 jednostek roboczych, ze zmienną konfiguracją stosownie do wymagań roboczych.

   

  Gratowarka do blach GECAM model G135 DRY może być skonfigurowana, wedle wymagań klienta lub na podstawie przeprowadzonych prób technologicznych, w zakresie do 3 jednostek roboczych, w tym:

   

  • pas ścierny o oznaczeniu 'R',
  • szczotkę górną o oznaczeniu 'T',
  • podwójne szczotki górne o oznaczeniu 'X',
  • szczotkę cyindryczną o oznaczeniu 'B'.

   

  Urządzenie do obróbki na sucho wyposażone jest w odciąg powietrza o wydajności 6000 m3/h i może być zaadaptowane do centralnego systemu filtracji lub dostarczone z osobnym systemem filtracyjnym. 

   

   

  Szerokość robocza Wymiary pasa szlifierskiego Min / Max grubość materiału do obróbki Wymiary urządzenia
  1300 mm 1320 x 2200 mm 0,5 - 170 mm 1560 x 1740 x 2250 mm
         
  Jednostki robocze      

   

  Pas ścierny 'R'

  Jednostka wyposażona w pas ścierny o wymiarach 1320 x 2200mm, który obraca się w kierunku posuwu obrabianego detalu. System wyposażony jest w oscylację pneumatyczną oraz centrowanie pasa ściernego.

   

  Szczotka górna 'T'

  Jednostka z 10 obrotowymi i oscylacyjnymi szczotkami górnymi o wymiarze 150mm. Standardowa konfiguracja zawiera mieszankę szczotek Scotch-Brite oraz szczotek materiałowych.

  Podwójne szczotki górne 'X'

  Podwójny rząd szczotek (łącznie 20szt) o wymiarach 115mm, oscylujące i obracające się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

   

  Szczotka cylindryczna 'B'

  Jednostka ze szczotką cylindryczną o wymiarze 200mm z obrotem w kierunku posuwu obrabianego detalu.

   

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu