Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierka gratownica szerokotaśmowa GECAM G3 DRY - obróbka do 300mm

  Zapytaj o ten produkt

  Gratownica szlifierka szerokotaśmowa GECAM model G3 DRY umożliwia wykańczanie powierzchni metalowych o szerokości roboczej do 300mm i grubości do 170mm. Model G3 DRY pozwala na obróbka wyłącznie na sucho. Obróbka na mokro dostępna jest w wersji G3 WET. Model G3 to najmniejsza gratowarka szerokotaśmowa z oferty firmy GECAM. Maszyna do szlifowania blach daję możliwość zamontowania do 3 jednostek roboczych, ze zmienną konfiguracją stosownie do wymagań roboczych. Sztywny stół podający wyposażony jest w bardzo mocno trzymający system przenośnika taśmowego dla możliwie najwyższej stabilności detali podczas obróbki.

   

  Gratowarka do blach GECAM model G3 DRY może być skonfigurowana, wedle wymagań klienta lub na podstawie przeprowadzonych prób technologicznych, w zakresie do 3 jednostek roboczych, w tym:

   

  • pas ścierny o oznaczeniu 'R',
  • szczotkę górną o oznaczeniu 'T',
  • szczotkę cyindryczną o oznaczeniu 'B'.

   

  Urządzenie do obróbki na sucho wyposażone jest w odciąg powietrza o wydajności 2000 m3/h i może być zaadaptowane do centralnego systemu filtracji lub dostarczone z osobnym systemem filtracyjnym. Wersja G3 WET do obróbki na mokro dostarczana jest wraz ze zintegrowanym systemem filtracyjnym.

   

   

  Szerokość robocza Wymiary pasa szlifierskiego Min / Max grubość materiału do obróbki Wymiary urządzenia
  300 mm 320 x 1900 mm 0,5 - 170 mm 1430 x 860 x 2100 mm
         
  Jednostki robocze      

  pas szlifierski 

  Pas ścierny 'R'

  Jednostka wyposażona w pas ścierny o wymiarach 320 x 1900mm, który obraca się w kierunku posuwu obrabianego detalu. System wyposażony jest w oscylację pneumatyczną oraz centrowanie pasa ściernego.

  szczotki szlifierskie gecam 

  Szczotka górna 'T'

  Jednostka z 6 obrotowymi i oscylacyjnymi szczotkami górnymi o wymiarze 115mm. Standardowa konfiguracja zawiere mieszankę szczotek Scotch-Brite oraz szczotek materiałowych.

  szczotka cylindryczna gecam 

  Szczotka cylindryczna 'B'

  Jednostka ze szczotką cylindryczną o wymiarze 150mm z obrotem w kierunku posuwu obrabianego detalu.

   

   

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu