Maszyny

Wybierz kategorię

Wiertarka magnetyczna, magnesówka Scantool MB 35

  Zapytaj o ten produkt

  Nowa kompaktowa i przenośna wiertarka magnetyczna, magnesówka firmy Scantool. Model MB-35 to bardzo wydajne i jednocześnie poręczne urządzenie. Wiertarka magnetyczna Scantool MB-35 wyposażona jest w bardzo mocny silnik o mocy 1500 Wat, przy bardzo niskiej wadze zaledwie 10kg, co sprawia że jest to jeden z najlżejszych i najmocniejszych modeli dostępnych na rynku.

   

  Wiertarka ze stopą magnetyczną Scantool MB-35 posiada bardzo mocny magnes z siłą udźwigu 1,4 tony. Bardzo mocna stopa elktromagnetyczna i lekka konstrukcja sprawiają, że maszyna ta doskonale nadaję się do pracy na powierzchniach poziomych i pionowych. Urządzenie posiada płynną regulację prędkości pracy silnika w zakresie między 100 a 600 obrotów na minutę.

   

  Wszystkie maszyny firmy Scantool projektowane są przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie ich wykorzystania w trakcie pracy. Wiertarka z elektromagnesem MB-35 jest wyposażona w odpinaną obudowę, która chroni operatora i osoby znajdujące się w pobliży przez wiórami powstającymi w procesie wiercenia. Wiertarka na stopie magnetycznej MB-35 jest cicha i posiada wbudowane światło, która wskazuję czy elektromagnes został włączony.

  Dane techniczne:

  Prędkość obrotowa 100 - 600 obr/min
  Szerokość odwiertu Φ 35mm
  Głębokość odwiertu 55mm
  Napięcie 1 x 230 V, 50Hz
  Moc silnika 1500 Wat
  Siła magnetyczna 14000 N
  Wbudowane chłodzenie cieczą TAK
  Waga netto 10 kg

   

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu