| Prędkość obrotowa | 350 obr/min |
| Szerokość odwiertu | Φ 35mm |
| Głębokość odwiertu | 52mm |
| Wymiary stopy magnetycznej | 80 x 160mm |
| Napięcie | 230 V, 50Hz , 1 faza |
| Moc silnika | 920 Watt |
| Wymiary wiertarki | Patrz rysunek z wymiarami |
| Siła magnetyczna | 9500N |
| Wbudowane chłodzenie cieczą | TAK |
| Waga | 10kg |