| Prędkość obrotowa | 200 / 400 obr/min |
| Szerokość odwiertu | Φ 50mm |
| Głębokość odwiertu | 50mm |
| Stożek Morse'a | 2 |
| Wymiary stopy magnetycznej | 90 x 180mm |
| Napięcie | 230 V, 50Hz , 1 faza |
| Moc silnika | 1260 Watt |
| Wymiary wiertarki | Patrz rysunek z wymiarami |
| Siła magnetyczna | 12000N |
| Wbudowane chłodzenie cieczą | TAK |
| Waga | 16kg |