| Prędkość obrotowa | 85 / 135 / 160 / 250 obr/min |
| Szerokość odwiertu | Φ 100mm |
| Głębokość odwiertu | 76mm |
| Stożek Morse'a | 4 |
| Wymiary stopy magnetycznej | 120 x 240mm |
| Napięcie | 230 V, 50Hz , 1 faza |
| Moc silnika | 1650 Wat |
| Wymiary wiertarki | Patrz rysunek z wymiarami |
| Siła magnetyczna | 22000N |
| Wbudowane chłodzenie cieczą | TAK |
| Waga | 31kg |