Szlifierki KEF są przeznaczone do ciężkich i długich cykli oraz ciągłej pracy, dzięki solidnej konstrukcji i długiej żywotności.
Możliwe wyposażenie w ramię z pasem bezkońcowym, odciąg pyłów i opiłków oraz stół wyposażony w miejsce na narzędzia.
| Wymiary tarczy | 350 × 50 × 32 Φ mm |
| Dodatkowe wyposażenie | Ramię z pasem bezkońcowym o wymiarach pasa 2000 × 75 mm |
| Prędkość obrotowa | 1400 obr/min |
| Napięcie | 400 V, 50 Hz, 3 fazy |
| Moc silnika | 1,7 kW |
| Wymiary szlifierki | 400 × 410 × 1200 mm |
| Waga w wersji stołowej | 107 kg |
| Waga w wersji na podeście | ok. 135 kg |









