Maszyny

Wybierz kategorię

Szlifierka do bezkłowego szlifowania i polerowania rur na mokro Scantool Model 75 CGC

  Duńska szlifierka taśmowa na pas bezkońcowy o wymiarze 75 x 2000mm, z przystawką do obwiedniowego szlifowania i polerowania rur w zakresie 6 - 120mm. Urządzenie doskonale sprawdza się w procesach regeneracji rur, usuwania zgorzeliny z rur, nadawania wizualnego szlifu, przygotowywania powierzchni rur pod malowanie proszkowe i natryskowe, polerowania rur pasem ściernym wysokiej gradacji.
  Zapytaj o ten produkt

  Szlifierka bezkłowa - charakterystyka:

  Bezkłowe szlifierki i polerki Scantool 75 CGC są wyjątkowe w porównaniu do innych szlifierek bezkłowych dostępnych na rynku, ponieważ spełniają dwie funkcję - normalnej szlifierki oraz bezkłowego urządzenia do szlifowania i polerowania rur -  bez konieczności rozmontowywania systemu. 

   

  Szlifierko-polerka firmy Scantool wyposażona jest w specjalny dwubiegowy silnik oraz przystawkę do szlifowania bezkłowego. Przystawka dzięki wbudowanemu systemowi chłodzenia jest odporna na przebarwienia wynikłe z polerowania rur i rurek. W przypadku szlifowania i czyszczenia rur o większych średnicach przystawkę można stosować bez chłodzenia. Demontaż przystawki jest prosty i zajmuje krócej niż minutę. Ponadto szlifierka taśmowa Scantool 75CGX wyposażona jest w automatyczny system podawania materiału do obróbki, co znacznie ułatwia prace szlifiersko-polerskie.

   

  Dane techniczne:

  Wymiary pasa 75 x 2000mm
  Prędkość pasa 15/30 m/sek
  Wymiary koła kontaktowego 200 x 100 x 28 mm 
  Napięcie 400 V, 50Hz , 3 fazy
  Obróbka rur w zakresie Φ 6 - 120mm
  Moc silnika 3,0kW (4,1 HP); 3,5kW (4,8 HP)

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu