Środki technologiczne

Wybierz kategorię

Kształtki tworzywowe

Kształtki tworzywowe, kształtki plastikowe lub potocznie zwane kształtki żywiczne Rösler, to środki które wykorzystywane są w procesie obróbki wibrościernej. Odpowiednio dobrana jakość, rozmiar i kształt, pozwala na uzyskanie przewidywanych i powtarzalnych wyników obróbki powierzchniowej. Kształtki żywiczne, kształtki plastikowe Rösler, dzięki zachowaniu reżimu produkcyjnego, gwarantują zawsze tą samą jakość obróbki produkowanych detali.
Zapytaj o ten produkt

Kształtki z tworzyw sztucznych i kształtki żywiczne

 

Standardy produkcyjne kształtki tworzywowe, kształtki żywiczne Rösler nie odbiegają od standardów produkcji kształtek ceramicznych. Cały proces wytwarzania kształtek tworzywowych, kształtki plastikowe, od etapu mieszania i formowania, poprzez utwardzanie - jest komputerowo kontrolowany i w pełni sterowany automatycznie.

 

Bardzo ważnym etapem w produkcji kształtki z tworzyw sztucznych jest plastyczne utwardzanie formy. Dzięki temu podnosi się jakość co ostatecznie wpływa na właściwości scierne kształtki. Wszystkie zabiegi produkcyjne mają na celu ciągłe podnoszenie jakości kształtek żywicznych, co w efekcie przekłada się na uzyskiwanie stałych i powtarzalnych wyników obróbczych.

 


Oferta kształtki plastikowe Rösler jest największą na rynku pod względem różnorodności rozmiarów i kształtów oraz najlepszą pod względem jakości. Wykorzystanie kształtek Rösler w technologii obróbki wibrościernej umożliwia wykańczanie powierzchni detali w praktycznie wszystkich procesach produkcyjnych.

 


Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj kształtek żywicznych i z tworzywa sztucznego dopasowany do wymagań produkcyjnych.

Zobacz więcej

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu