Środki technologiczne

Wybierz kategorię

Pasty polerskie stałe

Lider w branży polerowania

 

Producent past polerskich - brytyjska firma LEA Manufacturing - jako uznany lider w polerowaniu i obróbce powierzchni, w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów, które umożliwiają rozwiązanie praktycznie każdego problemu związanego z wykończeniem powierzchni. Niezależnie od tego, czy pasta aplikowana jest ręcznie za pomocą elektronarzędzi, czy proces jest w pełni zautomatyzowany - produkty firmy LEA Manufacturing gwarantują uzyskanie zawsze najwyższej jakości powierzchni.

 

Zaangażowanie w jakość

 

Wszystkie pasty polerskie LEA produkowane są w oddziale firmy w Buxton w Wielkiej Brytanii, zgodnie z systemem ISO 9001:2008. Wierzymy, że w celu osiągnięcia sukcesu w jakże trudnej branży polerskiej, jakość musi przenikać przez każdy aspekt naszej działalności. Wszystkie produkty objętę są polityką wymiany, bez jakochkolwiek zastrzeżeń, w bardzo mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu związanego z produktem.

 

Interesuję nas Państwa opinia

 

Jesteśmy tak samo zainteresowania efektem końcowym procesu polerowania jak Państwo. Produkty są cały czas adaptowane do uwag i opini jakie otrzymujemy od naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do przesyłania opinii, aby mieć pewność, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi procesami jakie mają miejsce przy wykorzystaniu past polerskich LEA. Dzięki laboratorium, gdzie ciągle ulepszane są nasze formuły możemy równocześnie ulepszać nasze usługi, a Państwa detale osiągają najlepszą możliwość jakość powierzchni.

 

 

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu