Środki technologiczne

Wybierz kategorię

Flokulanty do stosowania w zamkniętym obiegu wody

  Zapytaj o ten produkt

  Koagulacja to proces łączenia się w większe struktury zanieczyszczeń w wodzie, co sprawia, że oczyszczanie wody staje się proste, szybkie i opłacalne! Aby koagulacja była skuteczna, musi zostać przeprowadzona w odpowiednich warunkach. Jednym z nich jest uzyskanie pożądanej wartości pH wody w zbiorniku (między 7,0 a 7,4), co powoduje, że wykorzystane koagulanty (środki koagulacyjne) będą bardziej wydajne i skuteczne oraz wyraźnie poprawią proces filtracji. Koagulanty glinowe występują na bazie chlorku poliglinu PAX dla uzdatniania wody i ścieków przemysłowych oraz na bazie siarczanów i chlorków żelaza PIX do uzdatniania wody technologicznej czy zagęszczania osadów.

   

  Skuteczne oczyszczanie wody z wykorzystaniem zoptymalizowanego systemu recyrkulacyjnego oraz flokulantów Rösler (lub koagulanty), pozwala na osiągnięcie wymaganego wykończenia powierzchni przy utrzymaniu czystości i stabilności wody procesowej. 

   

  Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiedni flokulant dopasowany do wymagań produkcyjnych.

  Typ AR 8400 AR 8403 AR 8404 AR 8405 AR 8407
  Opis Silnie oddziaływujący kationowy akrylohomopolimer Silnie oddziaływujący polimer na bazie poliaminy Kationowy, syntetyczny polimer na bazie akrylamidu Kationowy, syntetyczny polimer na bazie akrylamidu Bardzo silnie oddziaływujący, syntetyczny polimer na bazie akrylu
  Zastosowanie  Możliwe zastosowanie z dużą ilością ciał stałych oraz olejów, a także bez. Do stosowania zarówno w przypadku dużej ilości ciał stałych i olejów oraz bez. Do stosowania w celu szybkiego formowania drobin. Do stosowania w celu szybkiego formowania drobin. Środek do ogólnego zastosowania.
   
   
   

  Zobacz więcej

  Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu